Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
środa, 27 czerwiec 2018 19:50

Spotkanie adaptacyjne

Spotkanie adaptacyjne

Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej jest momentem przełomowym każdego 3 –latka. Jak co roku w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie adaptacyjne dla nowych przedszkolaków, aby pomóc dzieciom i rodzicom zminimalizować stres i obawy pierwszych dni pobytu w przedszkolu. W tym roku to spotkanie odbyło się 25 czerwca. Uczestniczyli w nim rodzice wraz z dziećmi, dyrekcja i kadra nauczycielska. Pierwsza część spotkania odbyła się na sali gimnastycznej, gdzie nauczycielki zaprosiły wszystkich rodziców wraz z dziećmi do wspólnych  zabaw muzyczno - ruchowych i relaksacyjnych w kole. W drugiej części naszego spotkania wszyscy udali się do sali przedszkolnej, gdzie najmłodsi mogli swobodnie pobawić się w kącikach zabaw. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zabawach, z ciekawością i odwagą poznawały salę, w której będą spędzać swój czas w przedszkolu. Drodzy rodzice, pierwsze dni w przedszkolu, pełne serdeczności stają się zazwyczaj początkiem wielu następnych radosnych spotkań.

Dzieciom, Rodzicom i nam wszystkim życzymy by pierwszy krok do samodzielności łączył się z samymi przyjemnymi przeżyciami.