Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
czwartek, 11 październik 2018 22:57

człowiek orkiestra

Spotkanie z "Człowiekiem Orkiestrą”

10 października 2018 r. do naszego przedszkola zawitał niesamowity i utalentowany gość - Pan Wiesław Pyzalski, zwany „Człowiekiem Orkiestrą”, który wprowadził dzieci w czarodziejski świat muzyki. Pan Wiesław zaprezentował przedszkolakom widowiskowy program muzyczny dzięki któremu dzieci poznały różnego rodzaju instrumenty: kazobo kazobie, dzwonki naciskane, bum bum rurki, pianino cyfrowe, tamburyn, a także grzechotki i dzwoneczki.

Podczas spotkania dzieci miały także okazję zagrać na instrumentach, zaśpiewać i oczywiście posłuchać ciekawych wykonań gościa. Muzyk wykonał znane przedszkolakom piosenki: „Jestem sobie przedszkolaczek”, „Wesołe przedszkole” i „Kolorowe kredki”. Nasze przedszkolaki brały czynny udział w koncercie, mogły pograć na wielu instrumentach, poznać ich budowę, wygląd i oczywiście dźwięk. Dzieci miały możliwość uczenia się właściwej postawy, skupienia uwagi w trakcie słuchania utworów muzyki poważnej.

Było to niezwykłe spotkanie z muzyką. Dziękujemy :) 

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć