Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
niedziela, 28 październik 2018 18:19

Pasowanie na przedszkolaka 2018

 Pasowanie na przedszkolaka

W miniony czwartek 25 października najmłodsze przedszkolaki miały swoje wielkie święto. W tym dniu bowiem odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola, oraz ich pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Beata Kaszuba - inspektor ds. edukacji oraz Pani Zofia Dulęba – emerytowany dyrektor przedszkola. W uroczystości udział wzięli rodzice i członkowie rodzin przedszkolaków. Były wesołe piosenki, wierszyki o przedszkolu, zabawy ruchowe z śpiewem oraz układy taneczne. Punktem kulminacyjnym spotkania było ślubowanie. Dzieci ślubowały, że będą przestrzegać zasad obowiązujących w przedszkolu, używać zwrotów grzecznościowych na co dzień oraz słuchać swoich pań. Po złożeniu ślubowania Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania zaczarowanym ołówkiem. Na zakończenie uroczystości dzieci zostały nagrodzone pamiątkowym dyplomem i upominkiem. Uwiecznieniem ceremonii było pamiątkowe zdjęcie wszystkich zgromadzonych gości. Po emocjach związanych z pasowaniem odbył się słodki poczęstunek przy współudziale rodziców, który był okazją do poznania się Rodziców oraz tworzenia nowej społeczności przedszkolnej.

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu poczęstunku.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

Grupa I

Grupa V, III, IV

Grupa VI, VII