Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
środa, 07 listopad 2018 20:59

Bezpieczna droga do przedszkola

Bezpieczna droga do przedszkola

W dniu 6 listopada gościliśmy w naszej placówce st. sierż. Joannę Żelezik z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. Podczas spotkania przedszkolaki utrwaliły podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Pani policjantka przypomniała o konieczności noszenia elementów odblaskowych.  Przedszkolaki dowiedziały się jak bezpiecznie pdróżować, jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa i korzystanie z fotelików podczas jazdy samochodem. Dzieci chętnie brały udział w scenkach sytuacyjnych, wszystkie miały okazję wypróbować "autochodzik", co było nie lada atrakcją. Dzieci wykazały się dużą wiedzą i zaangażowaniem podczas spotkania. Serdecznie dziękujemy Pani Policjantce za ciekawe zajęcia edukacyjne.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć