Dzisiaj jest: 19 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon
środa, 07 listopad 2018 22:12

Rodzice - Dzieciom gr.I mama Jeremiasza T.

Rodzice - Dzieciom

Realizując tematykę patriotyczną oraz poznając legendy związane z naszym krajem, grupę maluszków odwiedziła mama Jeremiasza T. Pani Edyta umiliła dzieciom czas czytając polską legendę "O smoku Wawelskim". Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały treści utworu, która została wzbogacona o teatrzyk kartonikowy. Przedszkolakom bardzo podobała się historia legendarnego smoka, który straszył i siał spustoszenie w mieście, oraz dzielnym szewczyku, który dzięki swojemu sprytowi pokonał smoka. Potwierdzeniem tego były  poprawne odpowiedzi udzielone po wysłuchaniu całej legendy krakowskiej.  Bardzo dziękujemy Pani Edycie za miłe spotkanie i wspólnie spędzony z nami czas.