Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
piątek, 09 listopad 2018 21:41

Uroczysty Przemarsz

Przemarsz "Dla Niepodległej"

W tym roku obchodzimy setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W związku z tym w całym kraju organizowane są przeróżne imprezy i uroczystości mające na celu uczczenie tej jakże ważnej daty. Nasze przedszkole włączyło się aktywnie w te przedsięwzięcia i w tym tygodniu uczestniczyło w kilku wydarzeniach związanych właśnie w tą datą. Jednym z nich był przemarsz ulicami miasta pod hasłem "Przedszkolaki dla Niepodległej". Odbył się on w piękne słoneczne przedpołudnie, w środę 7 listopada. Maszerowaliśmy ulicami Suchedniowa wspierani funkcjonariuszami policji, którzy czuwali nad naszym bezpieczeństwem na drodze. W tym miejscu dziękujemy policjantom za ich obecność, dzięki czemu wszystko odbyło się bez żadnych trudności i spokojnie mogliśmy wrócić do przedszkola. Dzieci pięknie prezentowały się trzymając w rękach biało - czerwone chorągiewki. A transparent z hasłem przewodnim "Przedszkolaki dla Niepodległej" niesiony przez panią dyrektor i panią Jolę przypominał wszystkim napotykanym mieszkańcom o tym ważnym święcie.  Po powrocie wszyscy zgromadziliśmy się na placu przedszkolnym, aby uroczyście odśpiewać hymn narodowy. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć