Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
środa, 14 listopad 2018 19:46

Jak powstało państwo polskie

Jak powstało państwo polskie

Choć 11 listopada minął już kilka dni temu, my nadal pozostajemy w atmosferze radosnego świętowania wolności. W związku z tym w dniu dzisiejszym panie nauczycielki wraz z panem Marcinem przygotowali krótką inscenizację przedstawienia "Jak powstało państwo polskie". Dzieci często bowiem nie mają pojęcia skąd w ogóle wywodzi się nazwa Polska i jak doszło do tego, że powstał nasz kraj. Jako podsumowanie wiadomości dotyczących Ojczyzny, obejrzeliśmy też krótki film animowany pt. "Symbole narodowe". 

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć