Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
sobota, 17 listopad 2018 20:28

Poznajemy pracę na poczcie

Z wizytą na poczcie

W ubiegły czwartek starszaki z oddziału III wybrały się na wycieczkę do Urzędu Pocztowego. Dzięki uprzejmości pań urzędniczek mogły poznać od podszewki ich pracę i obowiązki. Miały okazję zobaczenia w jaki sposób nadaje się przesyłkę poleconą, jak opłaca się rachunki, co jest niezbędne do wysłania listu. Zobaczyły jakie dokumenty wypełnia się na poczcie, aby móc nadać paczkę, czy jakąś kosztowną przesyłkę. A na pamiątkę naszej wizyty każdy otrzymał mały upominek w postaci kieszonkowego kalendarzyka na przyszły rok. 

Dziękujemy serdecznie paniom pracującym w suchedniowskim Urzędzie Pocztowym za miłe przyjęcie naszych podopiecznych, a tym samym możliwość realizacji naszych zajęć dydaktycznych.

 

Zapraszamy do obejrzeenia galerii zdjęć