Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
wtorek, 27 listopad 2018 19:44

Domowe zwierzątko w przedszkolu

Domowe zwierzątko w przedszkolu

Realizując akcję Rodzice – Dzieciom oraz kontynuując tematykę tygodnia o zwierzątkach domowych , w dniu dzisiejszym mama Ani G. przyniosła do przedszkola zwierzątko domowe- żółwia. Zainteresowanie małych przyrodników było ogromne. Każdy chciał z bliska obejrzeć, pogłaskać i potrzymać małego żółwia. Przedszkolacy dowiedzieli się, w jaki sposób należy opiekować się takim małym zwierzątkiem , czym się żywi, jakie ma zwyczaje oraz poznały sposoby pielęgnacji. Największą radość sprawiło wszystkim głaskanie i trzymanie na swoich rękach. Na koniec wykonaliśmy kilka pamiątkowych zdjęć . Bardzo dziękujemy Pani Blance G. za ciekawą lekcję z domowym zwierzątkiem oraz za wspólnie spędzony czas.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć