Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
piątek, 07 grudzień 2018 17:17

Mikołajki i Teatr Roodziców

Mikołajki oraz Teatr Rodziców

6 grudnia jak dobrze wiecie Święty Mikołaj chodzi po świecie…. tak też było w naszym przedszkolu. Już od samego rana można było czuć „mikołajkowy czas”, wszystkie osoby wchodzące do przedszkola witał Mikołaj i częstował cukierkami. Niektóre oczka dzieci jeszcze zaspane na widok Św. Mikołaja szeroko się otwierały i przedszkolaki witały Mikołaja z uśmiechem. Kolejną niespodziankę w tym dniu przygotowali wyjątkowi artyści – rodzice i babcia naszych przedszkolaków, którzy wystąpili w przedstawieniu „Zamieszanie w krainie bajek”. Wspaniała gra aktorska, barwne stroje sprawiły, że dzieci z dużym zainteresowaniem śledziły losy bohaterów znanych bajek pomieszane przez złe wróżki. Najmłodsi gromkimi brawami nagrodzili aktorów. Cieszymy się, że nasi rodzice wspierają nasze inicjatywy i angażują się w życie przedszkola dając radość swoim dzieciom. Oczywiście nie zabrakło wizyty Św.Mikołaja, na którą czekały cały rok. Mikołaj rozmawiał z dziećmi, wysłuchał wielu piosenek i wierszy przygotowanych specjalnie dla niego. Nie zapomniał również o prezentach dla każdego dziecka i wspólnej zabawie.  A kiedy pożegnaliśmy Św. Mikołaja na twarzach dzieci jeszcze przez długo gościł uśmiech i szczęście. Szkoda tylko, ze ten wyjątkowy Gość odwiedza nas tylko raz w roku....

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym podczas przedszkolnych mikołajek.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

Przedszkolne Mikołajki i Teatr Rodziców

Św. Mikołaj w gr. I

Św. Mikołaj w gr. II

Św. Mikołaj w gr. III

Św. Mikołaj w gr. IV

Św. Mikołaj w gr. V

Św. Mikołaj w gr. VI, VII