Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
piątek, 07 grudzień 2018 20:29

stroimy choinkę

Choinka miejska

W dniu wczorajszym, 6 grudnia, po pełnych emocji przeżyciach związanych z wizytą długo wyczekiwanego Świętego Mikołaja, starszaki z oddziału III udały się do parku miejskiego, aby przystroić ogromną choinkę szyszkami, które zostały wczesniej przygotowane właśnie na tę okazję. Podobnie, jak w roku ubiegłym choinka stanęła już w parku suchedniowskim przy osiedlu Bugaj. Ozdabiali ją uczniowie szkół oraz my - przedszkolaki. A w godzinach popołudniowych drzewko rozbłysło światełkami, przez co niektórzy z pewnością poczuli namiastkę nadchodzących świąt.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć