Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
poniedziałek, 10 grudzień 2018 20:06

Wizyta Pani Krawcowej

Wizyta Pani Krawcowej

Realizując tematykę tygodnia pt: ,, Kim zostanę, gdy dorosnę?” w dniu dzisiejszym maluszki z gr. I gościły w przedszkolu Panią krawcową Patrycję Tuśnio- mamę Pawełka z grupy starszej. Dzieci zapoznały się z przyborami potrzebnymi krawcowej do pracy, oraz wyglądem i sposobem działania maszyny do szycia. Dowiedziały się również jakie czynności musi wykonać krawcowa, aby powstało ubranie. Pani Patrycja cierpliwie i z wielkim zaangażowaniem prezentowała Maluszkom działanie sprzętu oraz odpowiadała na pytania. Okazało się, ze praca krawcowej, chociaż z pozoru przyjemna wcale nie jest łatwa. Wizyta naszego Gościa okazała się dla dzieci niezwykle wartościowym wydarzeniem. Przedszkolaki podziwiały efekt pracy naszej krawcowej- kokardę, którą Pani Patrycja uszyła omawiając każdy etap szycia. Na zakończenie naszego spotkania wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia oraz maluszki otrzymały prezent – dwie poduszki, które pięknie prezentują się w naszej przedszkolnej sali.
W tym miejscu pragniemy podziękować pani Patrycji Tuśnio za wspaniały pokaz, prezentację szycia oraz za wspaniałą niespodziankę dla dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć