Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
niedziela, 16 grudzień 2018 17:57

Szlachetna Paczka

Przedszkolaki podczas finału Szlachetnej Paczki

W niedzielę 9 grudnia w Suchedniowskim Ośrodku Kultury „Kuźnica” odbył się finał ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Uroczystość objęta została honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Suchedniów - pana Cezarego Błacha. Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt, którego głównym celem jest pomoc materialna rodzinom w trudnej sytuacji życiowej. Podczas, gdy darczyńcy przywozili podarunki, na scenie wystąpiły nasze przedszkolaki prezentując układy taneczne: „Dobrze się baw” oraz „Jingle bells” i wprowadzając zgromadzonych na widowni w nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Galę uświetnił też występ zespołu Kumotry. Przedszkolaki wraz z rodzicami pokazały, że mają gorące serduszka i los innych nie jest im obojętny.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć