Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
wtorek, 18 grudzień 2018 19:21

Pies - najlepszy przyjaciel człowieka

Pies - najlepszy przyjaciel człowieka

W ubiegłym tygodniu nasze przedszkolaki miały niecodziennego gościa - psa imieniem Szaruga. Jego właścicielem jest pan Radek, który przybył do nas, aby opowiedzieć, jak ważny jest kontakt dzieci ze zwierzętami, a przede wszytkim z psem. Uwrażliwił dzieci, aby nie ufały wszystkim psom napotkanym na ulicy, gdyż może okazać się to dla nich niebezpieczne. Powiedział, jak należy zachować się wobec groźnego psa, jak wygląda obronna pozycja "żółwia", jak należy dbać o zwierzęta w czasie zimowym. Zwrócił też uwagę na bezmyslnośc ludzi, którzy wyrzucając różne śmieci i odpadki, narażają zwierzęta na okaleczenie. Na koniec wszyscy mogli pogłaskać Szarugę, która okazała się byc bardzo przyjaznym i cierpliwym psem.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć