Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
wtorek, 18 grudzień 2018 19:37

Piotruś Królik

Przedszkolaki w kinie

W dniu dzisiejszym dzieci wybrały się do suchedniowskiego kina, aby obejrzeć film familijny "Piotruś Królik". Jest to opowieść o niepkornym i niezwykle ciekawskim króliku, który mieszka w norce pod drzewem wraz ze swoją rodziną. Każdego dnia króliki zakaradają się do ogrodu pana McGregora, aby zebrać pyszne warzywa. Nie są jednak mile tutaj widziane, gdyż gospodarz ich nie znosi. Robi wszystko, aby się pozbyć zwierząt. Wszystkie te zabiegi stara się udaremniać jego miła sąsiadka, która żyje z królikami w przyjaźni. Rozpoczyna się więc "walka o przetrwanie".
Film pełen śmiesznych scen i momentów, które wyraźnie przypadły naszym przedszkolakom do gustu, przez co sala co pewien czas wybuchała głośnym śmiechem.