Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
czwartek, 10 styczeń 2019 14:32

zimą bezpiecznie

Zimą bezpiecznie

Ferie zimowe już za kilka dni. Jak zwykle przed zimowym wypoczynkiem, w miniony poniedziałek, przedszkolaki miały spotkanie z policjantami z suchedniowskiego komisariatu. Dowiedziały się jak należy bawić się w czasie ferii, aby bezpiecznie i szczęśliwie wrócić za dwa tygodnie do przedszkola. Przypomniały sobie również ważne numery alarmowe, na które w razie konieczności one również mogą zadzwonić. Policjanci ostrzegali m.in. przed niewchodzeniem na zamarznięte zbiorniki wodne oraz kontaktem z osobami obcymi. 

Wszystkim życzymy bezpiecznego i spokojnego spędzenia ferii zimowych oraz dużo śniegu do zabaw na świeżym powietrzu.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć