Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
czwartek, 10 styczeń 2019 14:44

karnawałowe klimaty

Karnawałowe klimaty

We wtorkowe przedpołudnie przedszkolaki uczestniczyły w pierwszym w tym roku kalendarzowym koncercie kameralnym Filharmonii Świętokrzyskiej. Tym razem artyści przenieśli nas za sprawą muzyki do dalekiej Ameryki Południowej, która słynie z hucznego obchodzenia karnawału. A skoro tak, my również zostaliśmy zachęceni do wspólnej zabawy przy dźwiękach różnych utworów tanecznych. Niektórzy mieli okazję akompaniować na znanych instrumentach perkusyjnych, a nawet spróbować gry na puzonie i trąbce.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć