Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
czwartek, 10 styczeń 2019 22:18

Zabawy na śniegu

My się zimy nie boimy - zabawy na śniegu

Pani Zima postanowiła na dobre nas odwiedzić sypiąc śniegiem dzień i noc, czym sprawiła wielką radość przedszkolakom. W środowe przedpołudnie maluszki odpowiednio ubrane i z zimowym sprzętem ochoczo maszerowały do ogrodu przedszkolnego. Najpierw odważnie zjeżdżały na sankach i jabłuszkach. Potem pomogły lepić kule śniegowe na bałwana. Kilka osób zrobiło nawet orzełka na śniegu. Było dużo frajdy dla wszystkich. Zmęczeni wróciliśmy do przedszkola ale – zamierzamy to jeszcze powtórzyć.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć