Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
niedziela, 20 styczeń 2019 18:58

Przedszkolaki dla WOŚP

Przedszkolaki dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Jak co roku przedszkolaki wspólnie z rodzicami włączyły się w akcję zbiórki funduszy organizowaną przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku grała po raz 27.                                                                                                      W tygodniu poprzedzającym finał WOŚP przedszkolaki z grup III i IV przyniosły do przedszkola produkty niezbędne do pieczenia pierniczków. Dzieci wałkowały ciasto i wykrawały ciasteczka różnych kształtów przy pomocy foremek. Następnie, po wypieczeniu, samodzielnie ozdabiały pierniki według własnego pomysłu lukrem i kolorową posypką. Słodki zapach pierników rozchodził się po całym przedszkolu, a przygotowanie ich bardzo  się dzieciom podobało.                                                              Gotowe pierniczki można było kupić na stoisku naszego przedszkola podczas finału WOŚP w Suchedniowskim Ośrodku Kultury Kuźnica a fundusze zebrane z ich sprzedaży zasiliły konto fundacji.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć