Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
wtorek, 05 luty 2019 16:02

Dzień babci i dziadka

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

,,Aby Babcia i Dziadziunio w zdrowiu żyli. Aby uśmiech dla Nas mieli w każdej wolnej chwili” – takie życzenia m.in. usłyszały wszystkie Babcie i Dziadkowie, którzy przybyli w dniach 30 i 31 stycznia oraz 1 lutego do naszego przedszkola na uroczystość z okazji swojego święta. W tych dniach dzieci z poszczególnych grup przedszkolnych zaprezentowały swoje programy artystyczne. Wszystkie przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, grały na instrumentach, tańczyły oraz wręczył upominki swoich dziadkom. Nie zabrakło wspólnych zabaw z gośćmi, które sprawiły wielką radość dziadkom oraz wnukom.
Po części oficjalnej na sali gimnastycznej wnukowie wraz z dziadkami udali się do swoich sal na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. W tych dniach nie brakowało uśmiechu, radości wzruszeń oraz dumy rozpierającej dziadków oglądających umiejętności swoich wnucząt.

Dziękujemy serdecznie wszystkim Rodzicom za pomoc i zorganizowanie wspaniałych poczęstunków.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr. I

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr. II

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęc gr. III

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr. IV

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr. V

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr. VI

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr. VII