Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
piątek, 15 luty 2019 10:41

bal karnawałowy

 Bal karnawałowy

Karnawał w pełni, to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, z którym najbardziej kojarzą się bale przebierańców. Bal karnawałowy dla przedszkolaków należy do niezwykłych dni, wyczekiwanych bardzo długo i niecierpliwie. Jest to atrakcja bardzo lubiana, dostarczająca wielu przeżyć i radości, związanych zwłaszcza z przygotowaniem odpowiedniego stroju. Tak też było i u nas w dniu wczorajszym, dniu wyjątkowym. Bowiem tegoroczny bal w suchedniowskim przedszkolu zbiegł się z Dniem Zakochanych. Tematem przewodnim były tym razem „Magiczne ogrody”, a więc i możliwość wyboru strojów bardzo szeroka. Już od rana do przedszkola przybywały wróżki, elfy, motylki, biedronki, pszczółki, królewny, kotki, skrzaty. Nie sposób zliczyć wszystkich postaci. Jak co roku bal odbywał się w dwóch turach, w godzinach przedpołudniowych bawiły się dzieci z oddziałów najmłodszych, zaś później przyszła kolej na starszych przedszkolaków. Wystrój sali wprowadzał w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wspólnej wesołej zabawy przy akompaniamencie i piosenkach Pani Małgosi Bialik – zaprzyjaźnionej z naszym przedszkolem. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc ze swoimi paniami w różnych zabawach i konkurencjach sprawnościowych. Podczas pląsów przy sambie, walczyku, sokołach, czy Kaczuchach robiło się kolorowo, a uśmiech gościł na każdej buźce nawet mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Nasz bal, jak co roku umożliwił wychowawczyniom, dzieciom oraz rodzicom, wspólne spędzenie czasu w radosnej atmosferze.

Dziękujemy serdecznie Pani Małgosi za przyjęcie naszego zaproszenia i uświetnienie naszej zabawy muzyką. A rodzicom naszych wychowanków za zaangażowanie w zabawę oraz przygotowanie wspaniałych kolorowych strojów.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć 

grupy I, II, V, VI

grupy III, IV, VII