Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
poniedziałek, 25 luty 2019 21:08

Rodzice - Dzieciom gr.I - fryzjerka

Rodzice - Dzieciom

W dniu dzisiejszym gościliśmy w grupie maluszków mamę Leona, która podzieliła się swoimi umiejętnościami i zaprezentowała swój zawód - fryzjerka. Na początku spotkania dzieci poznały urządzenia, przybory i akcesoria fryzjerskie niezbędne do układania, modelowania oraz strzyżenia włosów. W ramach zajęć Pani Ewelina wszystkim chętnym chłopcom ułożyła fryzury na żel, a dziewczynkom zaplotła warkoczyki, zakręciła loczki, w zależności od tego, czego zażyczyła sobie mała klientka. Takie  formy zabawy w zakresie preorientacji zawodowej dostarczają dzieciom ogólnych wiadomości, rozbudzają różnokierunkowe zainteresowania, zachęcają do naśladowania a także inspirują do organizowania zabaw tematycznych wykorzystując zdobyte doświadczenia.W imieniu wszystkich przedszkolaków jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy Pani Ewelinie za poświęcony czas, fantazyjne uczesania oraz upominki do kącika fryzjerskiego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć