Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 11 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Filip, Leon, Marek
wtorek, 26 luty 2019 20:46

Młody Patriota - warsztaty

Polska -  moja Ojczyzna

We wtorek 26 lutego wszystkie grupy przedszkolne wzięły udział w warsztatach edukacyjnych „Polska moja Ojczyzna”. Celem tych zajęć było utrwalenie wiadomości na temat symboli narodowych oraz zaprezentowanie samolotu, a także umundurowania polskich lotników  Dywizjonu 303. Na koniec spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy Młodego Patrioty oraz wykonali pamiątkowe zdjęcia w mundurach polskich lotników.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć