Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
środa, 27 luty 2019 08:45

rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Rozstrzygnięcie konkursu „KOTY, KOTKI I KOCIAKI

W dniach 21-22 lutego przeprowadzone zostało głosowanie na najsympatyczniejszego kotka w konkursie „Koty, kotki i kociaki” organizowanym przez nasze przedszkole. Głosy oddawane były przez dzieci oraz rodziców. Podliczenia dokonała komisja konkursowa w składzie: Pani dyrektor Grażyna Milanowicz, Pani Danuta Pająk, Pani Jolanta Żońca. Na konkurs wpłynęło 43 prace. Łącznie w głosowaniu oddanych zostało 163 głosy. W wyniku głosowania wyłonieni zostali laureaci:

I. Alicja Prońko, grupa I , liczba głosów 15

II. Jan Barański, grupa II, liczba głosów 13

III. Julia Rębak, grupa IV, liczba głosów 12

Wyróżnienia otrzymują:

I. Lena Chrzęszczyk, grupa II

II. Natalia Białek , grupa IV

III. Anna Chłopek, grupa IV

Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, zaś laureaci i wyróżnieni nagrody rzeczowe.

GRATULUJEMY!!!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć