Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
niedziela, 03 marzec 2019 22:06

Spotkanie z bibliotekarzami

Spotkanie z bibliotekarzami w przedszkolu

W piątek 1 marca gościliśmy w naszym przedszkolu Panią Ilonę i Pana Darka, bibliotekarzy z Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej. Celem spotkania było rozbudzenie zainteresowań książką, wzbogacenie słownictwa oraz zachęcanie do odwiedzenia biblioteki. Goście przynieśli ze sobą kilka ciekawych i kolorowych książek, które maluchy z wielkim zainteresowaniem oglądały i wsłuchiwały się w odgłosy zwierząt. Bibliotekarze przygotowali dla dzieci inscenizację wiersza J. Tuwima „Słoń Trąbalski” oraz przeczytali „Lokomotywę”. A Pan Darek chętnie poprowadził pociąg z maluszkami do dźwięków piosenki. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały słodki upominek.W ramach podziękowania za lekcję biblioteczną maluszki wręczyły samodzielnie przygotowaną laurkę. To było bardzo miłe spotkanie. Dziękujemy!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć