Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 11 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Filip, Leon, Marek
sobota, 16 marzec 2019 20:03

średniaki w bibliotece

Wycieczka średniaków do biblioteki

W środę 13 marca dzieci z grupy II wybrały się na wycieczkę do Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Suchedniowie. Powitała nas Pani Ilona, która pokazała dzieciom gdzie mogą się rozebrać, po czym zaprosiła nas do dziecięcej czytelni. Tam czekał Pan Darek, który zaprezentował przedszkolakom różne ciekawe pozycje książkowe. Były bajki z odgłosami zwierząt, książeczki o zwierzętach egzotycznych w ciekawej przestrzennej formie. Z dużym zainteresowaniem spotkała się książka przedstawiająca dno morza w 3D, którą zaprezentowała nam Pani Ilona. Dzieci z dużym zainteresowaniem wysłuchały Pana Darka i Pani Ilony. Nie bały się dotknąć smoka, lwa, węża i innych zwierząt umieszczonych w książeczkach. Następnie Pani Ilona zabrała nas na wycieczkę po bibliotece. Przedszkolaki poznały różne pomieszczenia biblioteki -  wypożyczalnie i czytelnie nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych oraz ich funkcje. Pani Ilona przypomniała dzieciom, jak należy zachować się w bibliotece. Na koniec zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie, do którego zaprosiliśmy również Panią Małgosię Wiśniewską - dyrektor biblioteki.

Dziękujemy pracownikom biblioteki publicznej za miłe przyjęcie i miło spędzony czas.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć