Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
sobota, 16 marzec 2019 20:21

wizyta Prezesa

Wizyta Prezesa w średniakach

Grupę średniaków spotkała niespodzianka - zawitał do nich Prezes. Przybył nie sam - w towarzystwie rodziców i wujka Janka. Kim jest Prezes? Prezes to nikt inny jak perski kot, którego właścicielem jest wujek Janka. Przedszkolaki dowiedziały się, w jaki sposób należy opiekować się kotkiem perskim, czym się żywi, jakie ma zwyczaje oraz poznały sposoby pielęgnacji. Jaś zaprezentował przybory do pielęgnacji i zabawy, żwirek, miseczki Prezesa. Prezes był troszkę zaniepokojony, z uwagą rozglądał się po obcym dla niego pomieszczeniu. W podziękowaniu za przybycie średniaczki wręczyły Prezesowi puszkę kitekat. Dzieci także spotkała niespodzianka - słodki poczęstunek.

Dziękujemy rodzicom i wujkowi Janka za przybycie do przedszkola i czas poświęcony naszym dzieciom.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć