Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
sobota, 23 marzec 2019 16:28

Powitanie wiosny

Powitanie Wiosny

W czwartek 21 marca wszyscy świętowaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Aby podkreślić charakter tego dnia, przedszkolaki przyszły ubrane na zielono. Uroczystość Powitania Wiosny rozpoczęła się przedstawieniem w wykonaniu dzieci z gr. II pt. „Gdzie jesteś Wiosno?” Pani Wiosna (Kaja) obudziła z zimowego snu kwiaty, motylki i misia śpiocha, a średniaki przywitały ją tańcami, śpiewem i wierszami. Najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Dzieci radośnie maszerowały w wiosennym pochodzie, na czele którego widniała słomiana Marzanna, którą następnie pożegnaliśmy według tradycji. Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć