Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
sobota, 23 marzec 2019 16:33

wiosenne kanapki maluchów

Wiosenne kanapki

Nadeszła upragniona wiosna. W naszym przedszkolu zagościła ona na dobre, ponieważ 22 marca maluchy z gr. I przygotowywały wiosenne kanapki. Przedszkolaki z przyjemnością samodzielnie je komponowały według swoich upodobań. W całej sali czuć było przyjemny zapach warzyw: szczypiorku, ogórka, rzodkiewki, papryki i pomidora. Kompozycje były kolorowe, smaczne, a przede wszystkim zdrowe. To ogromna dawka witamin dla naszych podopiecznych. Dzieci z ogromną przyjemnością skosztowały własnych zdrowych wytworów. Pamiętajmy, że najlepiej smakują kanapki wykonane własnoręcznie.

Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu produktów.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć