Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
środa, 27 marzec 2019 20:16

Gaiczek zielony

Dzieci Dzieciom

W dniu dzisiejszym przedszkole odwiedzili nasi absolwenci, obecnie uczniowie klasy Vb SSP nr 3 w Suchedniowie. Wraz z nauczycielkami Katarzyną Przeworską i Anną Salwa przygotowali przedstawienie pt. "Gaiczek zielony", a swoją twórczością chcieli podzielić się z innymi. Stąd też inicjatywa wystąpienia przed najmłodszą publicznością. Tematyka nawiązywała do zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy oraz tradycji ludowych z nimi związanych. Przedszkolaki miały okazję obejrzeć strój świętokrzyski damski i męski oraz zobaczyć taniec ludowy z naszego regionu.

Dziękujemy paniom nauczycielkom za przygotowanie swoich uczniów do występu i pokazania naszym wychowankom talentu, a zarazem skrawka swojej twórczości.

Zapraszamy do obejrzeni galerii zdjęć