Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
środa, 27 marzec 2019 20:53

Zwierzęta z wiejskiego podwórka

Zwierzęta wiejskie

Realizując tematykę „Zwierzęta na wiejskim podwórku” w grupie maluszków pojawił się gość - dziadziuś Bartka. Celem spotkania było poznanie niektórych zwierząt mieszkających w gospodarstwie, zapoznanie z ich wyglądem oraz podstawowymi informacjami o nich - co jedzą i gdzie mieszkają. Ciekawe opowieści wzbogacone były zdjęciami ze swojego podwórka. Pan Aleksander oraz mama Bartusia przygotowali jeszcze jedną niespodziankę dla maluszków – mogły „ na żywo” poznać zwierzęta, którymi opiekuje się gospodarz min: królika, kurę, gołębie oraz małe kurczątka. Dla niektórych dzieci, kontakt z takimi zwierzętami był pierwszym w życiu. Przedszkolaki były zaciekawione i bardzo odważne.

Serdecznie dziękujemy Pani Dorotce i Panu Aleksandrowi za zorganizowanie ciekawych zajęć dla dzieci i słodkiej niespodzianki.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć