Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
czwartek, 18 kwiecień 2019 14:45

Przygotowania do świąt w grupie V

Idą Święta Wielkanocne, idą Święta...

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi, w poniedziałek 15 kwietnia, dzieci z grupy V odwiedziła pani Monika - mama Zosi, a jednoczesnie właścicielka firmy Papier Klej Nożyczki. Opowiedziała dzieciom na czym polega jej praca. Następnie wspólnie przystąpiliśmy do pracy nad wielkanocnymi jajeczkami. Poamagała nam również pani Ania - mama Antosia. Przedszkolaki wykazały się pomysłowością w zdobieniu swoich jajek. Wszyscy bawili się wspaniale. 

Serdecznie dziękujemy Pani Monice i Pani ani za pomoc w realizacji naszych zajęć.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć