Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
niedziela, 21 kwiecień 2019 17:54

Wielkanoc - występ gr.I

Spotkanie wielkanocne 

18 kwietnia w Przedszkolu Samorządowym im.Jana Pawła II odbyło się spotkanie wielkanocne. W tym dniu zaszczyciły nas swoją obecnością Pani Beata Kaszuba – inspektor do spraw edukacji oraz Zofia Dulęba – emerytowany dyrektor placówki. Maluszki z grupy I wierszem, piosenką oraz tańcem opowiedziały o tradycjach i zwyczajach związanych ze świętami wielkanocnymi. Przedszkolaki dowiedziały się, że to zajączek przynosi dzieciom prezenty, które znajdują w wielkanocnym koszyczku oraz o tym jak zwykłe jajka stają się kolorowymi pisankami. A w poniedziałek wielkanocny tradycyjnie oblewamy się wodą. Piękny występ dzieci wzbogacony był piosenkami świątecznymi. Miłym akcentem naszej uroczystości było wspólne wykonanie pieśni wielkanocnej przez nauczycielki. Na zakończenie spotkania Pani dyrektor Grażyna Milanowicz złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia świąteczne. A wielkanocny zajączek obdarował dzieci słodkimi upominkami.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność, a maluszkom za wspaniały program artystyczny który wprowadził nas w nastrój Świąt Wielkiej Nocy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć