Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
środa, 22 maj 2019 18:08

IV Bieg Papieski za nami

IV Bieg Papieski

„Sport jest radością życia, zabawą, świętem” J.P.II

W dniu 21 maja, w ramach obchodów święta Patrona Przedszkola Samorządowego w Suchedniowie – Jana Pawła II, odbył się IV Bieg Papieski. Po odśpiewaniu hymnu przedszkola przy pomniku patrona mali sportowcy udali się na plac przedszkolny, rozpoczynając sportową zabawę od rozgrzewki. Cieszymy się, że zaproszenie na bieg papieski przyjął Pan Burmistrz Miasta i Gminy Suchedniów Cezary Błach. Na samym początku na start udali się goście, rodzice a także chętni pracownicy przedszkola wraz z Panią dyrektor Grażyną Milanowicz. Następnie poszczególne grupy razem z wychowawcami i pozytywną energią, uśmiechem na twarzach oraz głośnym dopingiem kolegów rozpoczęli bieg wytyczoną trasą. Wszyscy sportowcy mali i duzi dotarli do mety i zostali zwycięzcami. Na mecie czekał na wszystkich słodki upominek. Po zakończeniu biegu odbyła się ceremonia wręczenia grupowych medali oraz odśpiewaliśmy jedną z najbardziej znanych piosenek Arki Noego „Święty uśmiechnięty”. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za miłą atmosferę.


Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć