Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 11 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Filip, Leon, Marek
środa, 22 maj 2019 21:03

Z wizytą w Bibliotece gr.VI,VII

 Z wizytą w Bibliotece

W poniedziałek 20 maja dzieci z grupy VI i VII wybrały się na wycieczkę w magiczne miejsce jakim jest Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Suchedniowie. Powitali nas Pani Ilona i pan Darek, po czym pan Darek opowiedział nam i pokazał, jak wygląda karta czytelnika oraz przedstawił zasady wypożyczania książek. Pan Darek przygotował również dla dzieci kilka bardzo ciekawych propozycji książkowych, największe zainteresowaniem cieszyła się książka przedstawiająca dno morza w 3D. Następnie pani Ilona zabrała nas na wycieczkę po bibliotece. Przedszkolaki miały okazję poznać różne pomieszczenia biblioteki - wypożyczalnie i czytelnie nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych oraz ich funkcje. Pani Ilona przypomniała dzieciom, jak należy zachować się w bibliotece. Na koniec zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie, a przedszkolaki otrzymały drobne upominki od pani Ilony i pana Darka – zakładkę do książki oraz bajkę pt. ,,Śpiąca królewna”.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć