Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
piątek, 24 maj 2019 10:43

wystawa fotograficzna

Wystawa fotograficzna

W dniach od 21 do 28 maja w naszym przedszkolu oglądać można kolejną wystawę z cyklu „Moja mała ojczyzna - Suchedniów”. To wystawa fotografii autorstwa Pana Krzysztofa Ptaka, dziadziusia przedszkolaków - Mai, Ewuni, Grzesia i Krzysia. Pan Krzysztof, urodzony w Częstochowie, fotografuje od wczesnych lat 70 - tych. Już w wieku szkolnym eksperymentował z różnymi technikami fotograficznymi. Jako leśnik szczególnie upodobał sobie motywy przyrodnicze, zaś okazję do powstawania ciekawych zdjęć stanowią wyprawy piesze, rowerowe oraz kajakowe, które są również pasją Pana Krzysztofa. Od 1997 r. jest współorganizatorem wielu plenerów fotograficznych, laureatem i jurorem w różnych konkursach, autorem wystaw w kraju i za granicą.

Serdecznie zapraszamy do oglądania wystawy!

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć