Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
czwartek, 30 maj 2019 17:20

MASKARADA 2019

XXI Suchedniowska Wiosna Teatralna za nami

29 maja w SOK „Kuźnica” odbyła się XXI Wiosna Teatralna MASKARADA 2019. W tym roku na scenie zaprezentowały się trzy zespoły z terenu naszej gminy: „Przedszkolandia” reprezentowana przez naszych starszaków, „Szaa” z Samorządowej Szkoły Podstawowej w Ostojowie oraz teatrzyk „Kowadełko” - grupa teatralna działająca przy SOK.
Nasze przedszkolaki, przygotowane przez panie nauczycielki Justynę Bera, Urszulę Pająk, Ludmiłę Chłopek, Danutę Pająk, wystąpiły w inscenizacji autorskiego przedstawienia pt. „W zaczarowanej krainie bajek”. Wszyscy aktorzy pięknie prezentowali się na scenie, a gra świateł i muzyka sprawiała, że wszyscy zgromadzeni na widowni poczuli się jakby w innym, nieznanym świecie. Poprzez słowo mówione, taniec oraz piosenkę dzieci zachęcały do czytania bajek, ponieważ przez to wkraczamy w magiczny świat bajki.
Miłą niespodziankę otrzymała Maja P. z oddziału III, która została wyróżniona przez jury za rolę pszczółki.
Dziękujemy rodzicom za przygotowanie strojów dla naszych młodych aktorów.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć