Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 11 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Filip, Leon, Marek
wtorek, 04 czerwiec 2019 07:35

Sportowy Dzień Dziecka

Sportowy Dzień Dziecka

Początek czerwca to czas wyjątkowo lubiany przez wszystkie dzieci. Również nasi podopieczni z radością świętowali swój dzień – DZIEŃ DZIECKA. Z tej okazji przedszkolaki obejrzały występ artystyczny straszaków z grupy III i IV pt: "W Krainie Bajek". Ogromną frajdę sprawiły wszystkim dzieciom zabawy muzyczno - ruchowe i konkurencje sportowe zorganizowane na placu przedszkolnym. Przed rozpoczęciem konkurencji sportowych wszystkie dzieci złożyły sportowe przyrzeczenie, a także wzięły udział w rozgrzewce w formie zabaw muzyczno – ruchowych. Następnie dla każdej z grup zorganizowano następujące konkurencje sportowe:

- grupa I i V- przenoszenie na tarczy woreczka

- grupa VI i VII – skoki pomiędzy pałeczkami oraz przechodzenie przez kolorowy tunel

- grupa II - przewożenie na plastikowych taczkach piłki wykonując slalom

- grupa III - przenoszenie na drewnianej łyżce piankowej piłki

- grupa IV – kopywanie piłek do bramki.

Wszystkie przedszkolaki bawiły się znakomicie i chętnie brały udział we wszystkich zabawach i ćwiczeniach. Po wyczerpujących emocjach na zakończenie wspólnego spotkania czekał na wszystkie dzieci słodki poczęstunek.

Wszystkim zaangażowanym w to sportowe wydarzenie serdecznie dziękujemy i już nie możemy doczekać się kolejnej sportowej imprezy!

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć