Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 29 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Wioletty, Serafina, Felicjana
środa, 05 czerwiec 2019 08:34

słodka niespodzianka

Niech Dzień Dziecka trwa...

Kilka dni temu wszystkie dzieci obchodziły swoje święto. Aby przedłużyć to radosne świętowanie, tata Mai z oddziału "starszaków", postanowił zrobić dzieciom z grup III i V niepodziankę. W miniony poniedziałek pojawił się w przedszkolu z maszyną do robienia waty cukrowej. Zabawa była przednia, a dzieci z ciekawością, a zarazem ogromną niecierpliwością oczekiwały w kolejce na pyszny smakołyk. 

Dziękujemy Panu Łukaszowi za podjętą inicjatywę i poświęcony naszym przedszkolakom czas.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć