Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
piątek, 21 czerwiec 2019 13:13

pożegnanie straszaków

Pożegnanie starszaków

"A dzisiaj już żegnamy się..."

Rok szkolny 2018/2019 przeszedł już właściwie do historii, a wraz z nim kolejne przedszkolaki pożegnały w środę 19 czerwca, mury przedszkola. Uroczystość, do której skrupulatnie przygotowywaliśmy się w ostatnich dniach, swoją obecnością zaszczyciła inspektor ds. oświaty w mieście i gminie Suchedniów pani Beata Kaszuba oraz rodzice i najbliżsi starszaków z oddziałów III i  IV. Występ artystyczny rozpoczął widowiskowy taniec polonez, podczas którego każde dziecko miało niezwykle poważną minę. W końcu to już nasi absolwenci, którzy od września rozpoczną naukę w szkole. Następnie były pożegnalne wiersze i piosenki, a także podziękowania nasycone nutką humoru skierowane do poszczególnych pracowników przedszkola. Naszych absolwentów wierszem pożegnali też przedstawiciele młodszej społeczności przedszkola Lenka Ch., Lenka P. i Jasio B. z oddziału II. Oczywiście nie mogło zabraknąć też podziękowań naszym kochanym Rodzicom, którzy poświęcając nam swój czas, aktywnie włączali się we współpracę. 

Dlatego też niejednemu łezka zakręciła się w oku, kiedy na zakończenie zabrzmiały słowa piosenki:
"Żegnaj przedszkole, nasze ukochane,
żegnajcie ławki i kochane panie.
Już odchodzimy, już nadszedł czas,
lecz przyrzekamy, że nie zapomnimy Was".

I chociaż nam wychowawczyniom, było w tej chwili rzeczywiście smutno z powodu rozstania z naszymi wychowankami, to życzymy, aby kolejny etap edukacji, który rozpoczynają przyniósł im mnóstwo satysfakcji i radości ze zdobywania nowych doświadczeń i umiejętności. POWODZENIA W SZKOLE

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć