Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
wtorek, 24 wrzesień 2019 18:40

filharmonia świętokrzyska

Spotkanie z muzyką

W dniu dzisiejszym, wtorek 24 września, po raz pierwszy w tym roku szkolnym mieliśmy okazję spotkania z zaprzyjaźnionymi artystami z Filharmonii Świętokrzyskiej. Dla starszych przedszkolaków było to już kolejne spotkanie z muzyką poważną, natomiast najmłodsi, mogli przekonać się, że takie spotkanie nie musi być wcale nudne. Poznaliśmy wybrane utwory dwóch znanych kompozytorów - Jana Sebastiana Bacha i Wolfganga Amadeusza Mozarta. Zagadką okazał się sposób gry na instrumencie dętym, jakim jest saksofon. Było przy tym wiele śmiechu, ale ostatecznie się udało ją rozwikłać. 

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć