Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
wtorek, 24 wrzesień 2019 21:20

Święto Pieczonego Ziemniaka

Święto Pieczonego Ziemniaka

 

"Uśmiech, humor i zabawa

- to dziś najważniejsza sprawa".

Już po raz kolejny w suchedniowskim Przedszkolu odbyło się Święto Pieczonego Ziemniaka. Tym razem przenieśliśmy się do krainy Ziemniakolandii i wspólnie z Panią Jesienią oraz ziemniakiem Zenkiem bawiliśmy się wspaniale. Dzieci z twarzami pełnymi uśmiechów, brały udział w różnych konkursach, w których głównym bohaterem był ziemniak. Rodzice także świetnie bawili się w przygotowanych dla nich zadaniach i konkursach. Na koniec miłej zabawy była degustacja ziemniaczków i kiełbasek. A słodki upominek przygotowała wszystkim Pani Jesień. Pobyt na świeżym powietrzu zrobił swoje, gdyż apetyt dopisywał dzieciom. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas  dostarczył pozytywnych wrażeń.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć