Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
niedziela, 29 wrzesień 2019 19:45

sałatka owocowa gr7

Sałatka owocowa u grupy VII

Sezon na pyszne owoce trwa! Nie zapomniały również o tym przedszkolaki z grupy VII, które w związku z podsumowaniem tematu kompleksowego o owocach, w piątek – 27 września – uczestniczyły w praktycznych zajęciach kulinarnych – przyrządziły pyszną i zdrową sałatkę owocową. Przed przystąpieniem do pracy dzieci dokładnie umyły ręce, pamiętając o zasadach higieny, umyliśmy owoce oraz przybory kuchenne. Kiedy wszystko już było gotowe, przystąpiliśmy do krojenia owoców, mieszania i … degustacji. Ach, co to była za uczta! Przedszkolaki pokazały, że potrafią bezpiecznie posługiwać się nożem podczas krojenia owoców na małe kawałki. Sałatka udała się i była pyszna.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć