Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
czwartek, 03 październik 2019 20:49

Mały miś - projekt

Mały Miś w świecie wielkiej literatury

W dniu dzisiejszym nasze przedszkolaki rozpoczęły swoją przygodę z Małym Misiem w świecie wielkiej literatury. Na inaugurację ogólnopolskiego projektu rozwijania czytelnictwa zaproszono Pana Burmistrza Miasta i Gminy Suchedniów Cezarego Błacha oraz Panią Dyrektor Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej Małgorzatę Wiśniewską, którzy z wielką przyjemnością włączyli się do realizowanego projektu i przeczytali najmłodszym bajkę „Mały Tomek jest nieśmiały” i opowiadanie o misiu. Nie zabrakło misiowej gimnastyki oraz wspólnego odśpiewania piosenki „Czytaj z misiem”. Następnie przedstawiciele poszczególnych grup odebrali pluszowe misie, które będą towarzyszyły przedszkolakom podczas trwania projektu. Na zakończenie spotkania Pani Dyrektor Przedszkola Grażyna Milanowicz wręczyła wyjątkowym gościom specjalne podziękowania. Najmłodsi z niecierpliwością czekają na przyjęcie pluszowego misia w swoim domu.

Zapraszamy do śledzenia naszych projektowych poczynań, a także serdecznego przyjęcia misiów w Państwa domach.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć