Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 31 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Łukasza, Urbana, Augusta
sobota, 05 październik 2019 17:49

owocowe jeżyki

Owocowe jeżyki w gr VI

Nasze przedszkolaki doskonale wiedzą, jak ważne są owoce dla naszego zdrowia, a szczególnie ukryte w nich witaminy. Dzieci z naszej grupy przygotowały zdrowe przekąski w postaci owocowych jeżyków. Ćwiczyliśmy sprawność i precyzję podczas nabijania owoców winogron na wykałaczki. Dzieci poradziły sobie świetnie, a pięknie wykonane „jeżyki” powędrowały wraz z nimi do domów.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć