Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
sobota, 12 październik 2019 18:04

owoce jemy

Owoce jemy, bo zdrowi być chcemy...

Jesień w pełni, a co za tym idzie sezon na owoce i warzywa. Grupa "Maluszków" realizowała w minionym tygodniu tematykę zdrowego odżywiania się i zdrowego stylu życia. W związku z tym nie mogło zabraknąć zajęć praktycznych z wykorzystaniem owoców. Okazało się, iż dzieci miały mnóstwo frajdy z przygotowaniem deseru owocowego, do którego pzygotowały wcześniej owoce. A trzeba przyznać, iż pracowały przy tym bardzo dzielnie i cierpliwie. Niespodzianką było dla nich wykończenie wspólnie wykonanego dzieła bitą śmietaną. Taki deser bardzo wszystkim smakował.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć