Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 11 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Filip, Leon, Marek
sobota, 12 październik 2019 18:17

wycieczka do sklepu gr6

Wycieczka do sklepu gr VI

W tym tygodniu dzieci z gr VI odwiedziły sklep spożywczy, w którym znajduje się stoisko owocowo – warzywne. Sprawdziliśmy jakie dary z sadu i ogrodu można tam kupić oraz w czym przechowywane są owoce i warzywa. Dzieci wykazały się dużą wiedzą, wymieniając nazwy wyeksponowanych w sklepie owoców i warzyw. Poznaliśmy również zawód sprzedawcy, obserwowaliśmy czynności wykonywane przez panią ekspedientkę: ważenie, podawanie towarów, liczenie pieniędzy. Na koniec kupiliśmy pyszny sok jabłkowy, który degustowaliśmy wspólnie po powrocie do przedszkola.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć