Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
sobota, 12 październik 2019 19:46

Pielgrzymka do Częstochowy 2019

XIX Ogólnopolska Pielgrzymka na Jasną Górę

10 października przedstawiciele naszego przedszkola uczestniczyli w Ogólnopolskiej Pielgrzymce Rodzin Szkół im.Jana Pawła II na Jasną Górę. W tym roku odbyła się ona pod hasłem „Wstańcie, chodźmy!”. O godz. 11.00 rozpoczęła się uroczysta Msza Święta odprawiona pod przewodnictwem ks.biskupa Henryka Tomasika. W jesiennym słońcu na wałach  pięknie prezentowały się sztandary placówek. Bezpośrednio po Mszy Świętej odczytany został akt zawierzenia Matce Bożej Królowej Polski oraz list do Ojca Świętego Franciszka. Na zakończenie odśpiewany został hymn Rodziny Szkół im. Jana Pawła II. Wszyscy przedszkolacy, opiekunowie oraz pracownicy naszej placówki pielgrzymowali do stóp Pani Jasnogórskiej zanosząc swoje prośby i podziękowania. Nasi najmłodsi pielgrzymi byli bardzo dzielni. Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć