Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
wtorek, 15 październik 2019 18:59

Jesień w parku -średniaki

Jesień w parku

Październikowa słoneczna aura zachęciła dzieci z grupy II na wycieczkę do pobliskiego parku. Jest to szczególne miejsce, gdy jest zaczarowane kolorami jesieni. Przedszkolaki obserwowały zmiany zachodzące w przyrodzie jesienią, chodziły po dywanie z liści, szukały darów jesieni aby wzbogacić kącik przyrody. Czas w parku wypełniliśmy też zabawami ruchowymi.  Średniaki miały również okazję obserwować pływające po zalewie kaczki i łabędzie. W drodze powrotnej spadł na nas deszcz jesiennych liści. Z uśmiechem i śpiewem na ustach wróciliśmy do przedszkola. Wycieczka była bardzo udana.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć