Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
piątek, 18 październik 2019 21:33

Wycieczka do ZSE w Kielcach

Wycieczka przedszkolaków do Zespołu Szkół Ekonomicznych w Kielcach

W piątek, 18 października, w ramach współpracy z Rodzicami oraz na zaproszenie Pana Bartosza – taty Ali, średniaki z grupy II udały się do Zespołu Szkół Ekonomicznych w Kielcach. Na początku poznaliśmy wybrane pomieszczenia szkoły min. sekretariat, bibliotekę, recepcję, kuchnię, pokój hotelowy, oraz dowiedzieliśmy się w jakich zawodach kształcą się tu uczniowie. Następnie pod czujnym okiem Pani Teresy oraz uczniów  zamieniliśmy się w cukierników, których zadaniem było ozdabianie słodkich babeczek. Na koniec każdy przedszkolak mógł spróbować przyrządzonych przez siebie smakołyków. Następnie średniaki wzięły udział w zabawach przygotowanych przez animatorów czasu wolnego. Były tańce, zabawy z chustą animacyjną, szukanie skarbu. Wiele radości sprawiło wszystkim spotkanie ze specjalnym gościem – Myszką Miki. Na zakończenie każde dziecko dostało upominki oraz własnoręcznie ozdobione babeczki. Była to pierwsza lekcja w tej szkole, ale na pewno nie ostatnia. 

 Pedagogom oraz młodzieży ZSE składamy podziękowania za ciekawe zajęcia. Gorące podziękowania przekazujemy Panu Bartoszowi za zaproszenie, profesjonalną organizację spotkania, zaangażowanie oraz poświecony czas. Zajęcia były bardzo atrakcyjną formą dla dzieci. Wszyscy wrócili z wycieczki w fantastycznych humorach.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć